مهم ایران شهردار کمیسیون شهرداری شورای شهر

مهم: ایران شهردار کمیسیون شهرداری شورای شهر وزارت کشور اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در تلویزیونی که اسمش را جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گذاشته‌اید مسائلی را ب

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: وزش شدید باد باعث شد برنامه‌های ما برابر نفت بهم بریزد.

در تلویزیونی که اسمش را جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گذاشته‌اید مسائلی را ب

دایی: در تلویزیونی که اسمش را جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گذاشته اید مسائلی را به ناحق و دروغ پخش می کنید

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: وزش شدید باد باعث شد برنامه های ما برابر نفت بهم بریزد.

به گزارش ایسنا، علی دایی بعد از برد پرگل تیمش برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بیان کرد: بازی خیلی سخت و نفس گیری بود. سه چهار دقیقه ابتدایی را خوب شروع نکردیم ولی در ادامه به بازی مسلط شدیم و با نتیجه دو بر صفر به رختکن رفتیم. در نیمه دوم بازی خوبی را ارائه دادیم و به گل سوم رسیدیم. بعد از آن، باد جریان بازی را عوض کرد.

در تلویزیونی که اسمش را جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گذاشته‌اید مسائلی را ب

او ادامه داد: باد شدیدی به سمت دروازه ما می وزید و با توجه به سیستم بازی نفت، آنها توانستند از دو توپ بلند به گل برسند. گل های زیادی را نتوانستیم بزنیم ولی خدا را شکر می کنیم به گل چهارم رسیدیم. اگر خدایی نکرده اتفاقی می افتاد خودم را نمی بخشیدم. امروز مستحق این برد بودیم و بهتر از نفت بازی کردیم. نفت تمام تلاش اش این بود از توپ های بلند به گل برسد. وزش شدید باد تمام برنامه های ما را بهم ریخت ولی خدا را شکر باران توانست آن باد را ختثی کند و بازیکنانم به بازی برگشتند.

دایی گفت: ما براساس توانایی های بازیکنان مان تاکتیک را عوض کردیم. اگر دقت کرده باشید امروز سریع به حمله اضافه می شدیم و با پرس توانستیم به موقعیت های خوبی برسیم. چمن هم شرایط خوبی نداشت ولی در پایتخت کشور عزیزمان ایران بهتر از این نداریم. خدا را شکر در تختی بازی نمی کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: وزش شدید باد باعث شد برنامه‌های ما برابر نفت بهم بریزد.

سرمربی سایپا در ادامه گفت: اگر سهمیه کسب کنیم یا نکنیم تیم را تقویت می کنیم و نقاط ضعف را پوشش می دهیم. البته از الآن سریع است و ما سه بازی سخت را پیش رو داریم. بازی با سیاه جامگان را سخت ترین بازی می دانم. امروز دیدید چه بازی مشکل داشتیم. با گسترش فولاد هم سخت است و باید شکست رفت را جبران کنیم. بازی با پیکان را هم باید ببریم و سه فینال داریم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا همچنین گفت: مدیران کارخانه به ما کمک می کنند و قول داده اند پرسشها ما را حل کنند. گروه خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم در سه بازی نتیجه گرفته و سال آینده تیم خوبی ببندیم.

او با انتقاد به عملکرد داور گفت: داور امروز سنگ تمام گذاشت و جهت خودم متاسفم که در این فوتبال کار می کنم. برسر آقای فلاح زاده داد زدم تا از زمین بلند شود چون وقت اضافه زیادی می گرفتند. می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. امروز اگر داور کمی به سمت ما صحنه ها را می دید، حداقل دو پنالتی باید می گرفت. اشتباهات زیادی هم به نفع حریف گرفت که می توانم بگویم متاسفم.

در تلویزیونی که اسمش را جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گذاشته‌اید مسائلی را ب

دایی همچنین در مورد جو اطراف تیم ملی تصریح کرد: یک سری تنش هایی ایجاد شده است که بین دو گروه مربیان داخلی و کادرتیم ملی است و باید کمتر شود تا همه حامی تیم ملی شویم.

علی دایی در آخر نشست خبری حاضر نشد با دوربین های صدا و سیما مصاحبه کند. او در این باره گفت: بعد از اتفاقاتی که بعد از بازی با سپیدرود افتاد و صدای و سیمای جهموری اسلامی کشور عزیزمان ایران آن پرسشها را به ناحق پخش کرد، دیگر با مصاحبه نمی کنم. مردم از طریق رسانه های دیگر صحبت های مرا می شوند. تازه من امروز احترامتان را نگه داشتم و میکروفن های شما را آن طرف ننداختم. نشستم اینجا و صحبت هایم را کردم. در تلوزیونی که اسمش را جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گذاشته اید مسائلی را به ناحق و دروغ پخش می کنید. سپس همین آقا در رادیو برعکس آن حرف می زند. تنها می توانم جهت شما متاسف باشم که می خواهید مردم را علیه علی دایی بدبین کنید. کار شما کاملا عمدی بوده هست. من از آن آقای هنرپیشه و یک سایت خبری شکایت کرده ام و آخرش را درمی آورم و می گویم به دنبال چه چیزی هایی هستید.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: وزش شدید باد باعث شد برنامه‌های ما برابر نفت بهم بریزد.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs